MODA ÇELİKLER HAKKINDA

FAVORİ MODA MARKANIZ HAKKINDA BİLMEK İSTEDİĞİNİZ HER ŞEY.

Moda Çelikler, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerin kendilerini moda ve tasarım yoluyla ifade etmelerini ve daha sürdürülebilir bir yaşam tarzı seçmelerini mümkün kılan bir marka ve işletme ailesidir. Müşterilerimize sunduklarımızı sunarak ve sürdürülebilir ve kârlı büyümeye odaklanarak gelişerek insanlar ve genel olarak toplum için değer yaratıyoruz.

 

 

 BİZ KİMİZ?

 1989 yılında kurduğumuz marka şirketi, mağazacılık ile başladığı girişimcilik serüvenini e-ticaret ile güçlendirmeyi başarmış,sonraki yükselişleriyle de bu serüveni en ileri boyuta taşımıştır.  Sunduğumuz kullanıcı öncelikli stratejilerimiz ve ayrıcalıklı müşteri portföyü ile değerini paha biçilemez şekilde ikiye katlayarak, marka değerimizi hassasiyetle zirveye taşımayı başardık. Dünya standartlarını göz önünde bulundurarak çözüm ve güven içerikli ilkemiz ile yola çıktığımız bu serüvende; istikrarlı şekilde sayısız müşteriye en iyi marka sahipliğini yapmış durumdayız.

 Markamız; alanında en kaliteli ürünleri, tüketiciye en uygun fiyat ile sunma amacıyla kurulmuş olup, geride bıraktığımız yıllar boyunca da, sektörde yaklaşımımızı aynı titizlik dâhilinde korumaya devam etmekteyiz.

 Markamız üzerinden gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizde; mağduriyet içermeyen, hızlı teslimat, iptal/iade/değişim bilinci ile yaklaşımını sağlayan müşteri temsilcilerimiz ile en keyifli alışveriş deneyimini yaşamayı mümkün kılıyoruz.

 

 Her şeyden önce harika bir bağımsız markayı ortaya çıkardığınızda oluşan tatmin edici duyguyu biliyor musunuz? Evet, biz de onu seviyoruz. Bu nedenle 1989 yılında Moda Çelikler’i kurduk. Ekip, en iyi moda girişimlerini araştırıyor,sizlere sunuyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR