İçerik

Hello Bride Elbiseleri

Gelinlik, her kadının neredeyse çocukluğundan itibaren hayalini kurduğu bir elbisedir. Kadınların hayatındaki en özel günlerden biri olan evlilik gününde giydikleri bride elbiselerin sayısız farklı modeli bulunur. Tasarımcılar bu özel günde kadınların hayallerini süsleyecek güzellikte elbiseler yaratmak için adeta birbirleriyle yarışırlar. Sıra gelinlik seçmeye geldiğinde, birbirinden güzel modeller arasında kalan kadınlar biraz yardıma ihtiyaç duyar. Biz de bu yazımızda kadınların bu zor seçimini kolaylaştıracak bir takım öneriler sunmayı amaçladık. Gelinlikler genellikle beyaz elbiselerdir. Ancak farklılıklardan hoşlanan kişiler için tasarlanmış, örneğin, pembe renkte gelinlikler de bulunur.

Bir gelin elbisesinin sahip olması gereken ilk özellik, göz alıcı olmasıdır. Göz alıcı bir gelinliğin birçok detayla süslenmiş olması şart değildir. Sade bir gelinlik ile de oldukça göz alıcı ve etkileyici bir görünüme sahip olmak mümkündür. Bu noktada gelinliği tamamlayacak aksesuar ve giyilecek diğer parçaların gelinlikle olan uyumu çok önemlidir. Her ne kadar uzun gelinliklerde çok görünmese de ayakkabılar, gelinlikten sonra seçimine en çok özen gösterilmesi gereken parçadır. Beyaz nikah elbisesinin kısa veya uzun, dekolteli veya dekoltesiz, yazlık veya kışlık olmasına göre ayakkabı seçimi yapılır. Duvak; gelinliğe göre tasarlanması gereken, bir gelinin olmazsa olmaz aksesuarlarındandır. Gelinin kullanacağı takılar, bride elbisenin modeline uyumlu olacak şekilde seçilmelidir. Örneğin yakası kapalı bir elbise ile kolye kullanılmasına gerek yoktur. Birbirinden güzel saten eldivenler, bride elbiseleri tamamlayan güzel aksesuarlardan bir diğeridir. Elbisenin modeline göre seçilecek uzun veya kısa bir eldiven ile şıklığınızı başka bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Moda Çelik’te yer alan beyaz elbise modelleri arasından tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak bir elbiseyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu elbiseler yalnızca düğün günü için tasarlanmamıştır. Beyaz abiye olarak kullanabileceğiniz modeller de Moda Çelik’te mevcuttur. Bu elbiseleri söz, nişan gibi diğer özel günlerinizde de giyebilirsiniz. Ayrıca bu elbiseler özel davetlere katılırken giymek için de oldukça uygundur. Büyük bir çeşitliliğe sahip kadın beyaz elbise modelleri arasında seçim yapmakta zorlanıyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

İpeksi Kumaşları Keşfedin: Moda Çelikler Bride Elbise Koleksiyonu

Özel günleriniz için beyaz abiye modelleri arayışındaysanız, Moda Çelikler’in eşsiz parçalardan oluşan Bride Koleksiyonu ’nu mutlaka incelemelisiniz. Bu koleksiyonda yer alan elbiselerin her biri, yalnızca gelinlik olarak kullanılmaz; aynı zamanda abiye olarak özel günlerde giymek de mümkündür. Bride elbiseler son yılın modasını yansıtan, oldukça göz alıcı tasarımlara sahiptir. Bu koleksiyonda her tarza uygun bir model bulmak çok kolaydır. Beyaz klasik elbiselere yenilikçi bir yorum getiren Moda Çelik’in tasarımları arasında dekolteli, yırtmaçlı ve gösterişli modeller yer aldığı gibi; daha sade ama şık elbiseler de bulunur. Son derece göz alıcı aynı zamanda da sade bir şıklığa sahip beyaz saten elbise modelleri ile zarafetinizi ve güzelliğinizi ortaya koyabilirsiniz. Bu koleksiyonda farklılıktan hoşlanan kadınlara özel parçalar da bulunur. Aradığınız beyaz şık elbiseden fazlasıysa, beğeneceğiniz modeller bu koleksiyonda sizleri bekliyor.

Dekolteden Vazgeçemeyenler İçin Bride Elbiseler

Bride elbise ler ile özel günlerinizde bulunduğunuz ortamın parlayan yıldızı olmanız mümkün! Bunun için biraz dekolteden yardım alabilirsiniz. Koleksiyonumuzda önü veya arkası yırtmaşlı, mini ve kısa beyaz elbiseler bulunur. Ayrıca beyaz askılı elbiselerimizle de etkileyici bir görünüme sahip olabilirsiniz. Farklı tasarımlardan hoşlanıyorsanız tek omuz beyaz elbiseler sizin için doğru seçim olabilir. Dekolteli elbiseleri birlikte kombinlemeniz gereken ayakkabılar, yine dekolteye sahip yani üstü açık ayakkabılar olmalıdır. Elbisenizi çeşitli takılar veya eldiven ile süsleyerek şıklığınızı arttırabilirsiniz. Özellikle göğüs dekoltesi bulunan elbiselerinizi güzel bir kolye ile taçlandırmanızı tavsiye ederiz. Beyaz dar elbise tercih edecekseniz ve bu elbisenin göğüs ve bacak dışında dekoltesi yoksa üstü kapalı bir ayakkabı da tercih edebilirsiniz. Beyaz yırtmaçlı elbiseler dikkati bacaklarınıza yoğunlaştıracağından çorap seçiminizi doğru yapmalısınız. Bu tür elbiseler ile, çok ince bir çorap giymenizi tavsiye ederiz.

Farklılıktan Hoşlananlara Mini Bride Elbise Modelleri

Modern ve farklı tasarımlardan hoşlanan kadınlara özel tasarlanmış pek çok değişik özellikte bride elbiseler bulunur. Kolları tamamen tülden oluşan, arkası uzun yırtmaçlı gibi modeller bu elbiselere örnek gösterilebilir. Beyaz volanlı elbiseler de etek kısmında içerdikleri hareketli görünüm ile farklılık oluşturur. Elbiseye canlı bir hava katan volanlar, oldukça şık detaylardır ve genellikle mini elbiselerde bulunur. Söz konusu gelinlik tercihi olduğunda tercih edilebilecek en sıradışı modellerin başında beyaz mini elbiseler gelir. Gelinlikler geleneksel olarak uzun etekle tasarlandığı için, mini etekli bir elbise seçmek yalnızca farklılıktan hoşlanan kadınların yapapileceği bir tercihtir. Ayrıca bu tür bir elbise, klasiğin dışında bir görünüme sahip olduğundan gelinlik haricinde yalnızca abiye olarak giyilmeye de uygundur. Yani mini bir beyaz elbise ile özel davetlere katılmanız mümkündür. Beyaz midi elbiseler de klasiğin ötesinde tasarımlardır. Diz kapağının biraz altında biten uzunluğuyla midi elbiseler, son dönemlerde pek çok gelinin tercihleri arasında yer alır. Bu tür bir elbise tercih ederek sıradışı olmanın yanında oldukça zarif bir görünüme sahip olabilirsiniz. Midi elbiseleri nispeten uzun boylu kadınların tercih etmesi daha yerinde bir seçenek olacaktır. Bu elbiseler ile üstü açık veya kapalı bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Elbisenizi çeşitli akseasuarlar ile süslemeyi unutmayın!

Uçuş Uçuş Etekler: Yazlık Bride Elbiseleri

Yaz mevsimi şüphesiz ki gelinlerin en sevdiği dönemdir. Bu nedenle de bride elbiseler genellikle yazlık giyime uygun şekilde tasarlanırlar. Bu elbiselerde en çok kullanılan kumaşlar, tül, şifon gibi hava alan malzemelerdir. Örneğin bir beyaz tül elbise ile katılacağınız düğün veya davetin gözdesi olabilirsiniz! Tül kumaş genellikle elbisenin yaka ve kol kısımlarında kullanılır. Sıcak yaz günlerinde katılacağınız bir davette beyaz şifon elbise giymeyi tercih ederek terlemeyi azaltabilirsiniz. Şifon kumaş hava alan ve uçuş uçuş bir yapıya sahip olduğundan hem sıcaktan etkilenmenizi azaltır hem de çok etkileyici bir görünüme sahiptir. Beyaz yazlık elbise arayışında olan her kadının incelemesi gereken koleksiyonlardan biri kesinlikle Moda Çelikler’in Bride koleksiyonudur. Bu parçalar arasında yazın rahatlıkla giyebileceğiniz modelde elbiseler bulabilirsiniz. Yazlık elbiselerinizle üstü açık ayakkabılar giyebilirsiniz. Üstü kapalı modele sahip ayakkabılar bu tür elbiseler için uygun olmayacaktır.

Kış Gelinleri İçin Bride Elbiseler

Düğün ve davet mevsimi, ilkbahar ve yaz olarak bilinse de sonbahar ve kış mevsimlerinde düğün ve özel davet düzenleyenlerin sayısı azımsanamayacak ölçüdedir. Soğuk günlerde giyilebilecek pek çok bride elbise seçeneği bulunur. Bunlar genellikle uzun etekli ve uzun kollu tasarımlara sahiptir. Soğuk havalarda düzenlenen bir düğüne veya davete katılırken, mevsime uyum sağlayabilmeniz için beyaz uzun elbiseler tercih etmenizi tavsiye ederiz. Bu elbiseler ile birlikte giymeniz gereken ayakkabı modeli, üstü kapalı olanlardır. Kışlık beyaz elbiseniz ile üşümemek için üzerinize Moda Çelikler’in eşsiz tasarımlardan oluşan kadın ceketlerinden birini almak isteyebilirsiniz. Böylece soğuk havanın üzerinizde yaratacağı etkiyi minimuma indirebilirsiniz. Beyaz abiye elbiseler kışın da giymek için oldukça uygundur. Karlı bir kış gününde giyeceğiniz beyaz bir elbise ile bir kar tanesinin güzelliğine sahip olabilirsiniz. Sadelikten hoşlanıyorsanız tercihinizi beyaz sade elbise lerden yana kullanabilirsiniz. Bu tür sade tasarımları çeşitli takı ve aksesuarlarla canlandırmanızı tavsiye ederiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR