DEĞİŞİM, İPTAL & İADE KOŞULLARI

 

 

 

DEĞİŞİM VE İADE İŞLEMLERİ 

 

 

Moda Çelikler olarak en iyi deneyim ve maksimum müşteri memnuniyeti için en iyisi yapmak için çalışıyoruz. Kolay iade ve değişim süreçlerimiz ile müşterilerimizin istek ve taleplerini hızlıca karşılıyoruz. Her zaman çözüm odaklı yaklaşımımız ve yüksek müşteri memnuniyet hassasiyet ile iade ve değişim şartlarımızı okuyarak işlem yapabilir, dilerseniz iletişim numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

DEĞİŞİM:

 

Değişim için göndereceğiniz ürünrünler kullanılmamış, kirlenmemiş, tadilat görmemiş olması kaydı ile, aksesuarları, varsa hediyesi, varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde kargoya verilebilirsiniz. Değişimlerde karşı ödemeli gönderdiğiniz ilk paketin ücreti firmamıza ait olup değiştirilen ürününüzün kargo ücreti tarafınıza aittir

 


Değişim yapmak için yeni sipariş oluşturmayınız veya telefon ile firmamıza ulaşarak ürün ayırtma talebinde bulunmayınız, ancak göndermiş olduğunuz ürün elimize geçtikten sonra talep ettiğiniz ürün stoklarımızda mevcut ise 48 saat içerisinde değişimi yapılarak adresinize gönderilecektir, istediğiniz ürün stoklarımızda mevcut değilse müşteri hizmetleri tarafından aranarak başka bir ürün ile değişimi veya iadesi yapılacaktır. Ürün değişimi gerçekleşip kargoya verilirken size e-posta yolu ile ürününüzün kargoya verildiğine dair bilgi verilecektir.


NOT: Değişim için göndermiş olduğunuz ürün/ürünler 14 günü geçmiş, kullanılmış, satılabilirlik özelliğini kaybetmiş,(varsa) kolisi hasar görmüş olursa. Faturası, (varsa) aksesuarları veya hediyesi olmadan geldiği takdirde; ürün kabul edilmeyecek, tarafınıza karşı ödemeli olarak tekrar gönderilecektir.


Anlaşmalı kargo ile göndermediğiniz durumda değişim için göndereceğiniz ürün/ürünlerin, kargo bedelini ödemeniz gerekmektedir. Aksi halde ürün kabul edilmeyerek size geri dönecektir.


Eksik ve hasarlı ürünlerde 48 saat içerisinde firmamıza bilgi verilmesi gerekir. Aksi durumda talebiniz karşılanmayacaktır.

 

Değişim yapılan ürünün tekrar iadesi yapılmamaktadır. Dilerseniz değişim yapma hakkınızı tekrar kullanabilirsiniz. İade işlemi değişim yapılmayan siparişlerde geçerlidir. 

 


Değişim Adresi: Ataköy 7-8-9-10. kısım mah. Çobançesme E-5 Yan Yol Cd. Selenium Retro9 B Blok Dükkan No:3 Moda Çelikler Bakırköy/İstanbul

E-posta: [email protected]

Telefon: 0850 242 1205 
                

 


İADE:

 

İade için göndereceğiniz ürün/ürünler kullanılmamış, kirlenmemiş, tadilat görmemiş olması kaydı ile, aksesuarları, varsa hediyesi, varsa kolisi (zarar görmemiş halde) teslim aldığınız tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde kargoya verilebilir. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, etiketsiz, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalıdır. İade göndereceğiniz ürünlerin kargo bedeli tarafınıza aittir.


İlgili sürelerin aşılması durumunda, iade işlemi gerçekleştirilememektedir.


Sipariş iptali, sipariş hazırlanma aşamasına geçmediyse gerçekleştirilmektedir. Hazırlanma aşamasına (paketleniyor) geçmeyen siparişler için iade şartları geçerlidir. Siparişinizin kargoya verilip verilmediği ile ilgili detayı 0850 242 12 05 nolu canlı destek hattımızdan görüşerek edinebilirsiniz.


İadeye konu olan ürünü; faturası, orijinal kutusu ve ambalajı, gönderilen tüm aksesuarları ile birlikte, ödemenizi havale veya kapıda ödeme yöntemi ile gerçekleştirdiyseniz, iade işlemlerinizin hızlı bir şekilde tamamlanması için lütfen; şahsınıza veya bir yakınınıza ait hesap bilgileri (hesap sahibinin adı, banka hesap numarası, banka adı, şube adı veya kodu) ile IBAN bilgilerini de yazarak ve imzalayarak göndermeniz gerekmektedir.


İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depomuza ulaştığı andan itibaren; ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek ; kredi kartı ile alınan siparişlerde ürün tutarın tamamı kredi kartınıza iade edilir. Ancak alışverişiniz taksitli yapılmışsa bankanız ekstrenize iadeyi taksitli olarak yansıtmaktadır. Kapıda ödeme seçeneği ile alınan ürünlerin teslim alındıktan ve bedeli ödendikten sonraki iade işlemleri için; yukarıda yazılı bulunan normal iade prosedürleri geçerlidir. İade ürün/ürünlerin depomuza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra, ürün bedelinin geri iadesi yapılacaktır. 

 

Teslim alınmayan siparişlerde kargo ücreti müşterinin iade tutarından kesilerek iade işlemi yapılır.


Değişim Adresi: Ataköy 7-8-9-10. kısım mah. Çobançesme E-5 Yan Yol Cd. Selenium Retro9 B Blok Dükkan No:3 Moda Çelikler Bakırköy/İstanbul

E-posta: [email protected] 

Telefon: 0850 242 1205 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR