Moda Çelikler Ailesine Hoş Geldiniz!

 

                                                                                           Hakkımızda - Moda Çelikler

 

Moda Çelikler ailesi 3. nesil işletme kariyerine bağlı olarak kurduğu hayallerine ve hedeflerine ulaşan bir işletmedir. Ürünlerimizin tasarım şekli ve üstün üretim kalitesi ile sektörde ayakları yere basan nadir firmalardan biri olarak gerek yurt içi gerekse yurt dışında hazır giyim markası olarak yer edinmiştir. 

 

Amacımız, hazır giyim alanında moda anlayışını yaratarak kendi markasıyla yurt içi ve yurt dışı pazarlarında edindiği yeri arttırmaktır. Özgün moda anlayışı, dünya modasını yakından takip etmesi ve yılların verdiği tecrübeyi müşteri memnuniyeti ile birleştirerek aranılan bir marka haline gelmiştir. Satış konusunda da üretim kalitesinde olduğu gibi gerekli dikkat ve özeni gösteren firmamız, üretim ve pazarlamada çağın gerektirdiği bilgi sistemleri ve enerjisiyle gerekli dinamizmi yakalamıştır ve bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam edecektir.

 

 

Ürünlerimizin hedef kitlesi modayı takip eden,üst düzey kaliteyi tercih eden, trendi yakalayan gençler ve kendini genç hisseden tüm kadınlardır.

RECEP ÇELİK