Kaban Rengine Göre Kombin Nasıl Yapılır?

Kaban Rengine Göre Kombin Nasıl Yapılır?

Siyah Kaban Kombinleri

Siyah kaban kombinleri yaparken, kabanınızın altına üst giyim olarak şık ve açık ton bir kazak, alt giyim olarak ise etek veya pantolon tercih edebilirsiniz. Özellikle canlı bir görünüm elde etmek istiyorsanız, siyah kabanınızın altına çiçek desenli bir etek ya da daha sade ve açık tonlarda bir etek tercih edebilir, rahatlık içinse siyah veya mavi kot bir pantolon ile şık bir kombin oluşturabilirsiniz.

 

Ayakkabı tercihinizde ise zarif topuklu ayakkabılar, diz üstü çizmeler veya parlak ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Siyah kabanınızla uyumlu siyah bir çantayla birlikte harika bir görünüme kavuşabilirsiniz.

 

Beyaz Kaban Kombinleri

Beyaz kaban kombinleri için en uyumlu üst giyim ürünleri açık tonlarda ve özellikle beyaz kazaklar olurken, altına giyeceğiniz şık bir siyah deri pantolon ile birlikte harika bir görünüme kavuşabilir, siyah bir çanta ve altın aksesuarlar ile birlikte harika bir kombin oluşturabilirsiniz. Ayakkabı tercihinde ise çizme veya bot tercih edebilir, özellikle beyaz bir çizme ile renklerin harika uyumunu yakalayabilirsiniz.

 

Gri Kaban Kombinleri

Gri kabanlar, özellikle farklı renklerde kombinler oluşturabilmek için oldukça uygun bir yapıdadır. Gri kaban kombinleri yaparken, farklı renklerde şal, bere veya atkı tercih edebilir, özellikle nötr renklerden oluşan bir alt ve üst giyim ile şıklığınızı yakalayabilirsiniz.

 

Gri rengi, özellikle kırmızı ile harika bir uyum içindedir ve gir renk kabanlarınız ile canlı bir kırmızı kazak veya bluz tercih ederek kombinleyebilir, kırmızı bir ruj ile de tarzınızı destekleyebilirsiniz.

 

Kahverengi Kaban Kombinleri

Kahverengi kaban kombinleri için kahverengi bot ve çizmelerin muhteşem uyumunu bilmeyen yoktur. Özellikle siyah bir kot pantolon ve kahverengi ile uyumlu bir boğazlı kazak ile şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra şık bir kahverengi deri etek ile de kabanınızı kombinleyebilirsiniz.

 

Krem Kaban Kombinleri

Krem kabanlar, özellikle kadınların en çok sevdiği ve tercih ettiği ürünlerden olurken, sahip olduğu renk sayesinde pek çok tarz ile rahatlıkla uyum sağlayabilmektedir. Krem renk bir topuklu ayakkabı, üzerine şık bir keten pantolon ve canlı bir bluz ile krem kaban kombinleri yapabilirsiniz.

 

Kırmızı Kaban Kombinleri

Kırmızı kaban kombinleri yaparken, özellikle kırmızının canlılığını öldürmeyecek renklerin tercih edilmesi çok önemlidir. Kırmızıyı kabanınızla uyumlu olarak ayakkabınızda da kullanabilir, üst ve alt giyim için ise açık tonlar tercih edebilirsiniz.

 

 

Moda Çelikler ile dilediğiniz her türlü tarzda ve yapıda kadın kaban modellerini bulabilir, birbirinden özel ve şık kabanlarımız sayesinde hem sıcacık hem de harika bir tarz ile gününüzü geçirebilirsiniz.

Etiketler: Kaban, Kaban kombinleri
Ekim 08, 2022
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR